تماس با ما
Joey

شماره تلفن : +86 18374837152

WhatsApp : +8618874832167

Hunan Jesh Heavy Industry Co.,Ltd

شرکت صنایع سنگین هونان جش با مسئولیت محدود

  • Hunan Jesh Heavy Industry Co.,Ltd
  • Hunan Jesh Heavy Industry Co.,Ltd
  • Hunan Jesh Heavy Industry Co.,Ltd
  • Hunan Jesh Heavy Industry Co.,Ltd
  • Hunan Jesh Heavy Industry Co.,Ltd
<-Video Images->
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, اقیانوسیه
نوع کسب و کار: سازنده
مارک های تعداد کارمندان 300~400
فروش سالانه 6,500,000-7,000,000 سال تاسیس 2003
صادرات کامپیوتر 70% - 80%
معرفی

شرکت صنایع سنگین هونان JESH ، با مسئولیت محدود سازنده حرفه ای چینی MEWPs (سکوی کار بالابرنده موبایل) است که دفتر مرکزی آن در شهر چانگشا ، هونان ، چین قرار دارد و پایگاه تولید ماشین آلات سنگین چین است.JESH در زمینه تحقیق و توسعه ، تولید ، فروش و خدمات پس از فروش ماشین آلات سنگین با MEWPs به عنوان محصول اصلی تخصص دارد.

خط محصولات ما شامل بالابر قیچی خودران ، بالابر بوم تلسکوپی خودران ، بالابر بوم مفصل خودران ، بالابر عنکبوتی ، بالابر عمودی ، telehandler و سایر محصولات است که طول کار را از 4M تا 46M پوشش می دهد ، اکنون JESH AWP به طور گسترده ای در طرح و باغ شهرداری ، صنعت انرژی و شیمی ، انبار و تدارکات ، ساخت و ساز و نگهداری ساختمان ، نیروگاه و استادیوم ، فرودگاه و بندر دریایی در سرزمین اصلی چین ، هنگ کنگ ، تایوان ، سنگاپور ، مالزی ، امارات و عربستان سعودی.

تاریخ
شرکت صنایع سنگین هونان JESH ، با مسئولیت محدود یک شرکت کارآفرینی است که در زمینه تحقیق و توسعه ، ساخت ، فروش و خدمات تجهیزات هوایی کار متخصص دارد. ماموریت ما ایجاد حرفه ای ترین تولید کننده تجهیزات هوایی و ارائه تجهیزات ما با ایمن تر ، باهوش تر و کارآمد تر در مورد راه حل های هوایی در جهان است. این شرکت با هدف ارزش یکپارچگی ، تقسیم متقابل ، برنده و نوآوری ، مردم محور انجام شده است که برای مشتری به عنوان مرکز ارزش ایجاد می کند.
توانایی نوآوری و ساخت اطلاعات توسط JESH بسیار ارزشمند بود. به عنوان شرکت ملی فناوری پیشرفته ، از دو سال اخیر ، این شرکت بیش از 40 اختراع ثبت شده مجاز ، 11 اختراع ثبت اختراع تأیید شده و بیش از 20 اختراع ثبت شده دولتی را به دست آورده است. این شرکت یک پلتفرم ابری را توسعه داده است که می تواند دستگاه مدیریت ابری و خدمات ابری را تحقق بخشد. این شرکت سیستم های مدیریتی از جمله PLM ، ERP ، CRM و غیره را راه اندازی کرده است. بیش از 60٪ پرسنل فنی شرکت ، ساخت محصولات خود و حمایت از حقوق مالکیت معنوی برای سیستم را انجام داده اند. برنامه ریزی در مدت 5 سال در هیئت فناوری و نوآوری قرار می گیرد و درنظر گرفته می شود که 3 کشور برتر در صنعت داخلی باشد.
سرویس

1 ، آموزش: خدمات مهندسین درب به درب با ترانسفر پیش فروش ، ترمیم عملیات و تعمیر و نگهداری ، ترمینال فروش.

2 ، دستورالعمل Tec: کمک echnique ، دستورالعمل ایجاد تیم.

3 ، ضمانت بلند مدت: ضمانت کلی با 2 سال و ضمانت قطعات سازه با 5 سال.

تیم ما